NorthernKentuckyBaseball, NKB, Baseball, BooneCounty, Kentoncounty, Baseballnorthernky, northernkybaseball, campbellco, boonecobaseball, kentoncobaseball

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Monday Tuesday
Mills 3
5:00 Tball - Panthers Mills 1 6:30 10u - Gashouse Gorillas
6:30 9u - Raptors Mills 3 6:30 8u - NKY Sharks
Mills 4
5:30 5u - Little Bombers Mills 4 6:30 10u - NKY Reds
6:30 10u - Bombers
Pioneer Park
5:30 6u - Panthers
Spring Valley
6:00 T-ball - Little Dingers 6:30 12u - NKY Heat
7:00 9u - Sluggers Lincoln Ridge 6:30 7u - Cobras
Central Park 3 6:30 11u - Dirt Dawgs
Spring Valley
6:00 Tball - Bulldogs
Central Park 6
5:00 12u - Rhinos 7:00 12u - Tigers
6:30 13u - Spartans
Central Park 2
5:00 9u - Raiders
Christ Chapel
5:00 8u - Saints 6:30 9u - Brahma Bulls
6:30 11u - Phoenix
Christ Chapel
5:30 Tball - Tigers (Redelman)
Florence Lions 6:30 7u - Reds (Lux) 6:30 9u - NKY Panthers
Idlewild 5A
5:00 7u - Raptors (until 4/12) Christ United 6:30 7u - Orange Wave
6:30 10u - Rapmage Idlewild 3A 6:30 13u - Knights
Idlewild 5B 6:30 6u - Rockets Idlewild 3B 6:00 5u - Snakes
Lincoln Woods 2 6:30 10u - Stingers Lincoln Woods 1 6:30 9u - Rampage
Maplewood A 6:30 7u - Bandits
Maplewood A
5:30 6u - Bandits
Ockerman 5:30 Tball - Beasts 6:30 8u - Bandits
Eagle 1 6:30 7u - NKY Reds (Starnes) Eagle 1 6:30 9u - Saints
Eagle 3 6:30 6u - Eagles Eagle 2 6:30 8u - Cubs
      Eagle 3 6:30 8u - Wildcats
 
    Walton Park 6:30 12u - Batcats
   
 
   
       
 
Wednesday Thursday
Mills 1
5:00 8u - Stingers
Mills 3
5:00 7u - Wildcats
6:30 8u - Charge Gray 6:30 9u - Wildcats
Mills 3 6:30 8u - Charge Navy Silverlake 2 6:30 10u - NKY Dingers
Mills 4 6:30 9u - Patriots Central Park 3 6:30 9u - Knights
Spring Valley 6:30 11u - Sharks Central Park 6 6:30 12u - BC Ballers
Central Park 1 6:30 13u - Misfits Christ Chapel 6:30 8u - Rockets
Central Park 3 6:30 13u - Angels Christ United 6:30 10u - Lumberjacks
Central Park 6 6:30 11u - Dragons Florence Baptist 1 6:00 6u - Tigers
Christ Chapel
5:30 5u - Tornados Florence Baptist 2 6:00 5u - Galaxy
6:30 7u - XI Storm Idlewild 4A 6:30 9u - Firehawks
Christ United 6:30 12u - Rampage Idlewild 5A 5:00 7u - Raptors (beginning 4/22)
Florence Baptist 1 6:00 Tball - Raptor Squad Idlewild 5A 6:30 9u - Lookouts
Florence Baptist 2
5:30 Tball - Slammers Idlewild 5B 6:00 6u - Sandlot
6:30 7u - Cubs
Lincoln Woods 1
5:30 Tball - Little Tigers
Hebron Cemetery 6:30 10u - Hitmen 6:30 8u - Tigers
Idlewild 4A 6:30 11u - Vipers Lincoln Woods 2 6:30 8u - Thunder
Idlewild 5A 6:30 12u - NKYA Bombers Maplewood A 6:30 7u - Reds (York)
Idlewild 5B
5:00 6u - Bombers Maplewood B 6:30 10u - Wildcats (Lape)
6:00 6u - Raptors Ockerman 5:30 6u - Sharks
7:00 5u - River Monsters Eagle 1 5:00 8u - Cru
Lincoln Woods 2 6:00 6u - NKY Turbulance Eagle 2 5:00 T-ball - Avengers
Maplewood A 5:30 7u - Crush Walton Park 6:30 8u - Union Storm
Maplewood B 6:30 9u - Ballers      
Ockerman 6:30 6u - Saints
 
   
Eagle 1
5:30 6u - Naturals    
6:30 10u - Panthers      
Eagle 2
5:00 8u - Reds      
6:30 10u - Beasts      
Eagle 3 6:00 5u - TBD (Hanser)      
Walton Park 6:30 11u - Cobras      
         

 

 

Friday Sunday
Mills 4
5:00 7u - Young Guns Mills 1 5:00 13u - Rampage
6:30 12u - Young Guns      
Central Park 3 6:30 12u - Spartans      
Idlewild 5A 6:30 12u - Redlegs      
Eagle 1 6:00 6u - KY Wildcats      
Eagle 2 6:30 11u - Sterling Sluggers